Bardzo udany turniej rocznika 2004

Relacja z oficjalnej strony rocznika 2004 (www.gryfwejherowo2004.futbolowo.pl):

„Dnia 09.01.2016 odbył się Charytatywny Turniej Halowy dla roczników 2004-2005, z którego cały dochód został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki uprzejmości gospodarzy mogliśmy wystawić aż trzy zespoły, które w godzinach od 9:00 do 15:00 rywalizowały z siedmioma innymi ekipami, podzielonymi na dwie grupy. Był to bardzo udany występ naszej młodzieży, gdyż do półfinałów awansowały wszystkie nasze ekipy, które w końcowej klasyfikacji zajęły (2., 3. oraz 4. miejsce!) oraz zespół MKS PromotorFan Gościcino (zwycięzca zawodów).

Wyniki naszych zespołów:

Grupa A

Gryf I – Młode Orły Łeba 2:0

Gryf I – GKS Linia II 2:1

Gryf I – MKS PromotorFan Gościcino Dziewczyny 5:0

Gryf I – Gryf II 2:2

Gryf II – Młode Orły Łeba 2:0

Gryf II – GKS Linia II 1:0

Gryf II – MKS PromotorFan Gościcino Dziewczyny 5:0

 

Grupa B

Gryf III – AP Lew Lębork 4:1

Gryf III – MKS PromotorFan Gościcino 0:1

Gryf III – GKS Linia III 0:1

Gryf III – GKS Linia I 3:0

 

Półfinały

Gryf I – Gryf III 2:1

Gryf II – MKS PromotorFan Gościcino 0:1

 

O 3. miejsce

Gryf II – Gryf III 2:3

 

Finał

Gryf I – MKS PromotorFan Gościcino 0:1

 

Dodatkowo najlepszym strzelcem turnieju (6 bramek) został Mateusz Fuhrmann a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dominika Leję.

Wystąpiliśmy w składach:

Gryf I : Szymon Wejer, Jakub Rompca, Kacper Mroziński, Oliwier Partyka, Jakub Szcześniak, Adam Czech, Dominik Leja.

Gryf II : Kacper Karbownik, Piotr Koszałka, Konrad Lawer, Marcel Szukieć, Mateusz Fuhrmann, Jakub Socha, Emil Kunz.

Gryf III : Błażej Hewelt, Jan Pisała, Dominik Bluma, Kacper Dymarczyk, Miłosz Szatkowski, Szymon Pawlak, Kamil Gruba, Maciej Zadomski.

 

Strzelcy naszych zespołów:

Mateusz Fuhrmann – 6 bramek,

Dominik Leja – 5 bramek,

Miłosz Szatkowski, Jakub Szcześniak – po 4 bramki,

Marcel Szukieć, Kacper Dymarczyk – po 3 bramki,

Kamil Gruba, Jakub Rompca, Konrad Lawer – po 2 bramki,

Maciej Zadomski, Adam Czech, Dominik Bluma, Emil Kunz, Kacper Mroziński – po 1 bramce.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS PromotorFan Gościcino

2. Gryf Wejherowo I

3. Gryf Wejherowo III

4. Gryf Wejherowo II

5. GKS Linia II

6. GKS Linia III

7. Młode Orły Łeba

8. GKS Linia I

9. AP Lew Lębork

10. MKS PromotorFan Gościcino Dziewczyny

 

Najlepszy zawodnik: Dominik Leja (Gryf I)

Najlepszy bramkarz: Oskar Paschke (MKS Gościcino)

Najlepszy strzelec: Mateusz Fuhrman (Gryf II) – 6 bramek.

 

Parę zdjęć autorstwa pani Magdaleny Dymarczyk znajdą Państwo w Galerii, z kolei duża porcja zdjęć jest dostępna na oficjalnym profilu GKS-u Linia na portalu Facebook (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1058931624129161.1073741867.788524371169889&type=3). ”