A1 Junior (r. 1999/2000/2001)

Rozgrywki: I Liga Wojewódzka A1 Junior

 

1. kolejka – Orzeł Trąbki Wielkie – Gryf Wejherowo 1:1 (0:1)

Bramka: 15′ F.Kątny

Skład Gryfa: M.Jakubowski – M.Otrocki, K.Bystrzanowski, M.Koszałka, K.Małolepszy, F.Kątny, P.Baran, D.Kwidzińśki, M.Gwizdalski, O.Formella, K.Solarczyk oraz B.Neumuller, Ł.Potrykus

 

2. kolejka – KP Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Bystrzanowski, D.Kwidziński, F.Kątny, O.Formella, D.Rietz, P.Baran, M.Otrocki, K.Hański, O.Tabisz oraz B.Neumuller

 

3. kolejka – Gryf Wejherowo – Czarni Pruszcz Gdański 1:2 (1:0)

Bramka: F.Kątny

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, O.Formella, D.Rietz, M.Koszałka, M.Otrocki, K.Hański, M.Markowski oraz C.Sawczuk, K.Małolepszy, M.Gwizdalski, P.Baran, O.Tabisz

 

4. kolejka – PAUZA

 

5. kolejka – Gryf Wejherowo – Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:0

Bramki: F.Kątny (dwie), K.Małolepszy, K.Solarczyk, K.Gustowski

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, M.Otrocki, K.Hański, F.Kątny, M.Markowski, K.Małolepszy, O.Formela, D.Rietz, M.Koszałka, S.Krauze oraz  C.Sawczuk, P.Baran, K.Gustowski, M.Gwizdalski, K.Bystrzanowski

 

6. kolejka – Gryf Wejherowo – Karol Pęplino 0:3 (0:2)

Bramki: M.Markowski (dwie), K.Czaja

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Czaja, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, M.Otrocki, K.Hański, M.Markowski oraz K.Gustowski, Ł.Krampa, B.Gowiński, P.Baran, O.Tabisz

 

7. kolejka – Gryf Wejherowo – Gryf Słupsk S.A. 0:3 (walkower; na boisku 2:2)

 

8. kolejka – Bałtyk Gdynia – Gryf Wejherowo 2:1 (2:0)

Bramka: M.Koszałka

Skład Gryfa: M.Jakubowski, K.Solarczyk (czerwona kartka w 45. min), K.Czaja, K.Małolepszy, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Rietz, M.Koszałka, M.Otrocki, M.Markowski oraz Ł.Potrykus, K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, B.Gowiński, P.Baran, O.Tabisz

 

9. kolejka – Gryf Wejherowo – Chojniczanka 1930 Chojnice 1:5 (1:5)

Bramka: S.Krauze

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Czaja, K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Rietz, M.Otrocki, K.Hański oraz Ł.Potrykus, Ł.Krampa, O.Tabisz

 

10. kolejka – PAUZA

 

11. kolejka – Gryf Wejherowo – Jaguar Gdańsk 2:1 (1:0)

Bramki: O.Formella, bramka samobójcza

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, C.Sawczuk, S.Krauze, F.Kątny, K.Baranowski, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Pilarski, K.Czaja, D.Wierciszewski oraz O.Tabisz, Ł.Krampa, P.Baran

 

12. kolejka – Drutex-Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo 2:1

Bramka: M.Gwizdalski

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Czaja, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Rietz, B.Gowiński, M.Koszałka, K.Hański oraz Ł.Potrykus, K.Lubiewski, Ł.Krampa, P.Baran, O.Tabisz

 

13. kolejka – Gryf Wejherowo – KTS-K Luzino 3:0 (0:0)

Bramka: B.Gowiński, K.Hański, K.Bystrzanowski

Skład Gryfa: M.Jakubowski, K.Solarczyk, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, O.Formella, D.Rietz, B.Gowiński, K.Baranowski, P.Baran, K.Hański oraz K.Czaja, K.Lubiewski, Ł.Krampa, M.Gwizdalski, M.Otrocki, O.Tabisz

 

14. kolejka – Gryf Wejherowo – Orzeł Trąbki Wielkie 3:0 (walkower; przeciwnicy wycofali się z rozgrywek)

 

15. kolejka – Gryf Wejherowo – KP Starogard Gdański 3:0

Bramki: K.Baranowski (rzut karny), D.Wierciszewski, D.Pilarski

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Czaja, C.Sawczuk, S.Krauze, F.Kątny, K.Baranowski, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Pilarski, D.Wierciszewski oraz K.Bystrzanowski, Ł.Krampa, P.Baran, M.Markowski

 

16. kolejka – Czarni Pruszcz Gdański – Gryf Wejherowo 1:6 (0:1)

Bramki: D.Pilarski, C.Sawczuk (dwie), K.Baranowski, F.Kątny (dwie)

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, C.Sawczuk, S.Krauze, F.Kątny, K.Baranowski, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Pilarski, O.Tabisz, D.Wierciszewski oraz Ł.Potrykus, K.Czaja, Ł.Krampa, P.Baran

 

17. kolejka – PAUZA

 

18. kolejka – Żuławy Nowy Dwór Gdański – Gryf Wejherowo 0:3 (0:1)

Bramki: M.Gwizdalski (dwie), F.Kątny

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Czaja, F.Kątny, Ł.Krampa, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Pilarski, P.Baran, O.Tabisz, D.Wierciszewski, M.Markowski oraz K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, M.Otrocki

 

19. kolejka – Gryf Wejherowo – Karol Pęplino 3:0 (2:0)

Bramki: bramka samobójcza, F.Kątny, M.Markowski

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Czaja, C.Sawczuk, S.Krauze, F.Kątny, K.Baranowski, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Wierciszewski, M.Markowski oraz K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, Ł.Krampa, P.Baran, M.Otrocki, O.Tabisz

 

20. kolejka – Gryf Słupsk S.A. – Gryf Wejherowo 2:2 (2:0)

Bramki: C.Sawczuk, K.Solarczyk

Skład Gryfa: M.Jakubowski – M.Otrocki, P.Baran, O.Formella, K.Bystrzanowski, C.Sawczuk, K.Baranowski, K.Solarczyk, D.Wierciszewski, M.Gwizdalski, K.Czaja oraz D.Pilarski

 

21. kolejka – Gryf Wejherowo – Bałtyk Gdynia 2:3 (0:1)

Bramki: K.Baranowski (dwie z rzutów karnych)

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Czaja, K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, S.Krauze, K.Baranowski, M.Gwizdalski, D.Pilarski, M.Otrocki, D.Wierciszewski oraz Ł.Krampa, O.Tabisz, M.Markowski

 

22. kolejka – Chojniczanka 1930 Chojnice – Gryf Wejherowo 2:1 (1:0)

Bramka: O.Formella

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Czaja, K.Bystrzanowski, C.Sawczuk, S.Krauze, Ł.Krampa, O.Formella, D.Pilarski, P.Baran, D.Wierciszewski, M.Markowski oraz K.Lubiewski

 

trener: Tomasz Kotwica – 601-374-284